5 דברים שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם קונים נדל"ן בפורטוגל

5 דברים שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם קונים נדל"ן בפורטוגל

Atlantic,Ocean,Coast,And,Azenhas,Do,Mar,White,Village,Landmark

השקעות נדל"ן של ישראלים ברחבי אירופה הפכו להיות מחזה נפוץ יותר ויותר. הישראלים מגלים את מכרה הזהב של השקעות הנדל"ן ברחבי היבשת הקטנה, ומתעניינים רבות באופציות ההשקעה בנדל"ן ברחבי היבשת. אחת המדינות היותר משתלמות להשקעה באירופה היא פורטוגל אשר שוכנת לחופו של האוקיינוס האטלנטי ונחשבת כיום למדינה חזקה ויציבה, בעלת תיירות מפותחת. השקעות נדל"ן בכל מקום מצריכות לא מעט שימת לב לפרטים הקטנים, וגם כאשר מדובר על השקעות נדל"ן בפורטוגל ישנם כמה דברים אליהם כדאי לשים לב בטרם אתם ניגשים לרכישה של נכס נדל"ן במדינה.

חמשה דברים שכדאי שתדעו לפני השקעה בפורטוגל

  • הדבר הראשון אליו כדאי לשים לב, הוא השוני בין הערים הגדולות כמו עיר הבירה ליסבון ואחרות, לבין העיירות הקטנות. בבירה ליסבון מחירי הדירות גבוהים יותר ומתאימים יותר להשקעה לאנשים שיש להם סכום כסף ראשוני גבוה יותר. באזורים אחרים יהיה אפשר להסתפק בסכומי כסף קטנים יותר.
  • פורטוגל זכתה להצלחה רבה במהלך מבצע החיסונים נגד נגיף הקורונה, וערך הנדל"ן במדינה שומר היטב על ערכו, כך שגם לאור משבר הקורונה מדובר על אופציית השקעה משתלמת במיוחד.
  • סף הכניסה עבור השקעה בנדל"ן בפורטוגל נמוך יותר מאשר בישראל, כך שבסכום של 100-200 אלף ש"ח ניתן למצוא לא מעט אפשרויות השקעה.
  • מדיניות המימון לרכישת נדל"ן בפורטוגל נדיבה יחסית, ומאפשרת קבלת מימון לזרים של עד 75 אחוז משווי הנכס (למקומיים אפילו עד 90 אחוז).
  • מאז שנת 2012 ולאחר שנים של ירידות בשווי נכסי הנדל"ן ברחבי המדינה, הממשלה בפורטוגל עושה צעדים רבים על מנת לעודד השקעות זרות, והשקעה בנכסי נדל"ן במדינה נחשבת לקלה ומשתלמת.

האם השקעה בנדל"ן בפורטוגל נחשבת להשקעה בטוחה?

אין דבר כזה בעולם ההשקעות השקעה בטוחה משום שהיכולת להרוויח כסף נעוצה בעובדה שאתם מסכימים לסכן אותו ברמה כזאת או אחרת. אמנם, כאשר ההשקעה ורכישת הנכס נעשית לאחר ייעוץ עם אנשי מקצוע אשר להם וותק וניסיון בכל הקשור בעסקאות נדל"ן ברחבי פורטוגל, תוכלו להיות רגועים שהסיכון נמוך הרבה יותר מאשר אפשרויות השקעה אחרות, בזכות העובדה שאנשי החברה יציגו לכם את אפשרויות ההשקעה המתאימות ביותר עבורכם.

 

 

 

 

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​