מוכנים לקנות את הנכס הראשון שלכם בחו"ל לצורך השקעה? השקעות נדל"ן בפורטוגל  היא האופציה שאתם רוצים לבחון

מוכנים לקנות את הנכס הראשון שלכם בחו"ל לצורך השקעה? השקעות נדל"ן בפורטוגל  היא האופציה שאתם רוצים לבחון

Summer,Landscape,With,White,Holiday,Villa,,Lawn,And,Blue,Sky

זה לא סוד שבשנים האחרונות הפכה פורטוגל לאחד מהיעדים המועדפים לטיולים בקרב ישראלים, אולם חלקם מעדיפים לבקר במדינה לא לטובת טיול אלא לטובת ביצוע של השקעת נדל"ן משתלמת. הסיבה לכך נובעת הן כתוצאה מרף הכניסה הנמוך לטובת ביצוע השקעה (החל מ 100,000 שקל) ועד למדיניות מיסוי משתלמת בדמות מס רכישה בגובה של 0.5% מקסימלי. כאשר לוקחים בחשבון גם את הפיתוח של הערים מבחינת תשתיות, שיפוץ מבנים וכן עלייה במספר התיירי לצד הביקוש ההולך וגובר למגורים במדינה הנחשבת לליברלית כמו גם זולה מאוד מבחינת המחייה, ניתן בהחלט לומר כי במידה ואתם מוכנים לקנות את הנכס הראשון שלכם בחו"ל לצורך השקעה, פורטוגל היא אופציה אותה בהחלט כדאי לבחון.

מדוע לבצע השקעת נדל"ן דווקא בפורטוגל?

פורטוגל היא מדינה המונה כ 10.3 מיליון בני אדם, כאשר רוב התושבים בדומה למדינות רבות באירופה מעדיפים להתגורר בדירות שכורות מאשר דירה בבעלותם. פורטוגל חוותה משבר כלכלי חמור בשנת 2018 והצליחה להתאושש, כאשר חלק מהצעדים שהחלה לקדם הממשלה הוא עידוד של משקיעים זרים בתחום הנדל"ן. כשלוקחים בחשבון את גודל השוק, ההון העצמי הנמוך הנדרש וכן הליווי המקצועי אותו אפשר לקבל לכל אורך הדרך, אין ספק כי פורטוגל הפכה ליעד מבוקש ע"י משקיעים ישראלים שמבינים כי ביחס לתנאי השוק כאן בישראל כמו גם התשואות שהולכות ועולות לאורך הזמן הן אלו שהופכות את הערים ליסבון ופורטו ליעדים מבוקשים המאפשרים למשקיעים ישראלים כמוכם שמתחילים את הצעדים הראשונים בתחום הנדל"ן ליצור מינוף של הכספים בצורה יעילה, חכמה וארוכת טווח.

ליווי מקצועי לטובת ביצוע השקעת נדל"ן ראשונה

על מנת להבטיח כי כספכם מושקע בחוכמה וכי אתם מבצעים השקעה בעלת טווח השקעה ארוך ומשתלם, נדרש לפנות לחברה מקצועית אשר תדע לספק לכם מעטפת מלאה. במסגרת המעטפת תוכלו גם לקבל מערך הכולל ליווי בנקאי מלא, איתור של נכס וכן ניהול של ההון כך שיגלם בחובו תשואות גבוהות ויציבות.

 

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​