מה חשוב לבדוק לפני השקעה בנדלן בפורטוגל

מה חשוב לבדוק לפני השקעה בנדלן בפורטוגל

Lisbon,€“,July,16,,2018:,Residential,Building,With,A,Luxury

השקעה בפורטוגל הפכה למה שישראלים רבים מעוניינים בו בשנים האחרונות בגלל שורה של נסיבות. מה שכמובן חשוב להדגיש הוא שבכל מקרה, כאשר אנחנו מדברים על השקעות בפורטוגל ובכלל בכל מדינה אחרת בעולם אנחנו צריכים לחשוב על כמה דברים מראש. קודם כל, אנחנו צריכים לזכור כי השקעה בארץ זרה היא לעולם מה שעלול לבוא לרעתינו כי אנחנו לא מכירים את החוק ולא יודעים איפה אפשר לקבל שורה של הקלות כדי לצאת מורווחים בסוף. בדיוק בגלל זה הכנו עבורכם רשימה קצרה שתעזור לכם להבין איפה אתם עומדים על המפה.

קודם כל, לדרכון פורטוגלי יש יתרון רק צריך להבין מה הוא

ישראלים רבים נמצאים בתהליך של הוצאת דרכון פורטוגלי. למי שלא היו כאן בשנים האחרונות נזכיר, כי ממשלת פורטוגל הסכימה להעניק דרכון למעשה לכל מי שהמשפחה שלו הגיעה מקבוצה מסוימת של מדינות המזרח, אם זה עיראק, מרוקו וכן הלאה. הרעיון שעומד בבסיס החוק הוא שככל הנראה חלקים גדולים של יהדות ספרד המפוארת שישבה במדינה עד ל1492 גורשה למדינות הללו ולכן מגיע לצאצאים של המשפחות שהגיעו למדינות הללו אזרחות פורטוגלית. במידה ואתם מעוניינים לרכוש נכס בפורטוגל כמובן שזה מעניק לכם יתרון כי בדרך כלל לאזרחים יש כל מיני אלטרנטיבות ופרצות בחוק. כך שכדאי תמיד להכיר את הנתונים הנכונים לתקופה בה אתם בוחרים להשקיע. מטבע הדברים מדובר על תקנות שמשתנות וצריך להתעדכן בכך בכל פעם.

לרכוש רק אחרי שאתם מבינים את ההשלכות של הבחירה

הנהירה אחרי נכסים מניבים בפורטוגל הכניסה לשוק הרבה מאוד דיס אינפורמציה. מה שחשוב לדעת, בתור משקיעים, הוא שבאותה מידה בה משהו נראה נפלא הוא גם יכול להיות טעות קולוסאלית. חשוב לבחון את היתרונות והחסרונות שיש לכל נכס ובעיקר, לבוא עם נשימה ארוכה כדי לראות את התוצאות בסופו של דבר. אל תרכשו נכסים כאילו אתם יוצאים לטיול בסופר, חישבו על הכל היטב ותנו לאנשי המקצוע להזיע עבורכם.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם למצוא את הנכס המשתלם עבורכם.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​