מדריך קצר אך ענייני לרכישת נכסי נדל"ן בפורטוגל

מדריך קצר אך ענייני לרכישת נכסי נדל"ן בפורטוגל

Antique,Town,Porto,,Portugal.,Sunset,Sun,Over,Silhouettes,Skyline,Of

כל אדם שחסך סכום כסף משמעותי נמצא בפני החלטה לא פשוטה – היכן להשקיע את הכסף. ישנם אנשים שאוהבים לקחת סיכונים גדולים ולקוות שיצליחו להרוויח כסף רב, וישנם כאלה שמעדיפים דווקא אפיקי השקעה סולידיים בכדי שיוכלו לישון רגועים בלילה. לא משנה אם אתם הטיפוס שאוהב סיכונים או הטיפוס החושש שמעדיף השקעות בסיכון נמוך, השקעה בנדל"ן בפורטוגל יכולה להתאים לכם. כמו בכל מדינה גם בהשקעה בנדל"ן בפורטוגל ישנם מקומות בטוחים יותר להשקעה, שם כמובן פוטנציאל הרווח נמוך יותר, ומקומות מסוכנים יותר שם תוכלו לקבל תשואה גבוהה מאוד על הכסף שתשקיעו. בכל מקרה, השקעה בנדל"ן בפורטוגל הפכה להיות אחת מאפשרויות ההשקעה המועדפות על משקיעים בישראל ובמדינות נוספות שגילו את הפוטנציאל הגלום בהשקעה במדינה המחזיקה בכלכלה יציבה וחזקה ונמצאת בתנופת התפתחות גדולה.

למה כדאי להשקיע דווקא בנדל"ן בפורטוגל?

בניגוד לרוב מדינות אירופה, שטחה של פורטוגל אינו גדול כל כך והיצע הנדל"ן מוגבל, מה שיוצר ביקוש גדול לנכסי נדל"ן בערים השונות. בנוסף, מדיניות הממשלה לגבי אפשרויות המימון למשקיעים נוחה יחסית כאשר משקיעים מקומיים יכולים ליהנות ממימון של עד 90 אחוז משווי הנכס, ומשקיעים זרים כמו המשקיע הישראלי יוכל לקבל מימון של עד 75 אחוז משווי הנכס. מחירי הדירות ברחבי הבירה ליסבון נחשבים לגבוהים יחסית אך עדיין נמצאים בתנופת עלייה ונחשבים לאופציית השקעה משתלמת לאנשים שמחזיקים בסכום כסף מכובד. למשקיעים קטנים יותר כדאי להתמקד בערים האחרות ברחבי המדינה שם סף הכניסה נמוך מאוד ואפשר להשקיע בסכומים נמוכים של 100-200 אלף שקלים בלבד.

מה דורשת השקעה בנדל"ן בפורטוגל?

השקעה בנדל"ן בפורטוגל דורשת מכם בעיקר ידע והבנה לגבי אפשרויות ההשקעה ברחבי המדינה והחוקים השונים ובכללם חוקי המס למשקיעים זרים שחלים ברכישת נדל"ן במדינה. אמנם, גם אם אתם לא מכירים את פורטוגל כפי שנדרש עבור השקעה, תמיד תוכלו לקבל עזרה מחברה אשר מתמחה בהשקעות נדל"ן בפורטוגל, אשר תוכלו לבצע עבורכם תמורת תשלום לא גבוה את כל הפעולות הקשורות בהשקעה בנדל"ן במדינה, מבלי שאתם צריך כל ידע או הבנה בתחום הנדל"ן הפורטוגלי.

 

 

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​