מדוע ישראלים אוהבים להשקיע בנדלן בפורטוגל

מדוע ישראלים אוהבים להשקיע בנדלן בפורטוגל

View,To,The,Bairro,Alto,District,In,The,Historic,Center

כאשר אנחנו מדברים על השקעה בנדלן אנחנו מדברים על כמה סוגים של השקעות. יש מי שרוצים לרכוש נכס נדלינ כדי פשוט להתגורר בו. כך למשל עם זוגות צעירים המעוניינים להגיע ולרכוש דירה משלהם. המטרה היא בסופו של דבר להפסיק לשלם את השכירות ובאופן פשוט- לחסוך כסף. אבל, קיים חלק נוסף של משקיעים והוא מי שרואה בנתיב ההשקעה בנדלן ייעוד ונתיב לרווח כלכלי משמעותי. היום, בהתחשב בריבית הנמוכה אותה מכתיב כמובן הבנק המרכזי האמריקאי, למעשה, אין כמעט מי שלא בוחר להשקיע את הכסף שלו בנתיב חלופי מאשר לשמור אותו בבנק. שכן, כולנו יודעים כי לא להשקיע את הכסף פירושו לאבד את ערך הכסף לטובת האינפלציה.

למה דווקא פורטוגל?

האמת היא שפורטוגל מבוקשת גם בקרב מי שלא מגיעים מישראל, פשוט משום שמדובר על מה שהתברר כהזדמנות לתשואה גבוהה. הרעיון בנדלן הוא לרכוש במחירים נמוכים מה שבעתיד יעלה יותר. פורטוגל היא אמנם חלק מאירופה אבל במובנים רבים לא מדובר על כלכלה מאוד חזקה באופן יוצא דופן. אלא שהתנועה לאירופה בשנים האחרונות מביאה למעשה לעליה ולחיפוש של אלטרנטיבות. כך שהנדלן בפורטוגל, כך מניחים המשקיעים, עתיד להיות שווה הרבה יותר בעוד כמה שנים.

פורטוגל היא גם יעד תיירותי מבוקש

הרבה פעמים המשקיע הישראלי רוצה גם וגם. הוא רוצה מצד אחד להיות מי שמצליח להשקיע ולעשות תשואה גבוהה, הוא גם רוצה לרכוש נכס ביעד שיתחשק לו לבקר שם. פורטוגל במקרה הזה עונה על הצרכים ואולי זה מה שהופך אותה אטרקטיבית דווקא לישראלים. מזג האוויר הנוח והמיקום על סיפו של האוקיינוס האטלנטי הופכים את פורטוגל למי שיכולה להציע הכל. גם ייעד נהדר עבור משפחות מכל העולם שרוצות לחיות באיכות חיים גבוהה ובמחירים נגישים סך הכל וגם יעד למי שרוצה לרכוש אתרי תיירות שיביאו לא רק תשואה אלא גם מה שאפשר לבוא אליו כדי לבלות.

כדי להשקיע בעולם חשוב לבחור אנשי מפתח שיעזרו לכם לבצע את התהליך בצורה נכונה וטובה. אנחנו כאן.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​