כמה ניתן להרוויח מהשקעה בנדל"ן בפורטוגל?

כמה ניתן להרוויח מהשקעה בנדל"ן בפורטוגל?

Construction,Cranes,In,Lisbon,Downtown,In,The,Day.,Portugal

השקעות נדל"ן הפכו להיות אחת הדרכים הפופולריות ביותר להשקעה. העובדה כי המשקיע מחזיק בידו בנכס ממשי ולא בניירות ערך שיכולות בתוך רגע להיות שוות כקליפת השום, גורמת לאנשים לבחור בהשקעה בנדל"ן. השקעות נדל"ן נפוצות גם בנדל"ן ישראלי, אך הכסף האמתי נמצא מעבר לים. השקעות נדל"ן בחוץ לארץ, מאפשרות הרבה יותר סוגי השקעה, תשואה גבוהה יותר, ופיזור ההשקעה והסיכון על פני מקומות רבים. אחד המקומות הפופולריים ביותר להשקעה בחו"ל היא פורטוגל, המחירים במדינה הפסטורלית לא מפסיקים לעלות, ומשקיעים ישראלים רבים בוחרים להשקיע במדינה.

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בפורטוגל?

פורטוגל היא מדינה אשר מצד אחד נחשבת למדינה יציבה ובטוחה, אך שטחה אינו גדול כמו שאר מדינות אירופה, מה שיוצר ביקוש גדול לשטחי מגורים ומסחר, והמחירים עולים ללא הפסקה. מחירי הדירות בעיר הבירה ליסבון למשל, זינקו בין שנת 2012 ל – 2016 ב – 35% ושברו שיאים חדשים. מאז המחירים ממשיכים כל העת לעלות, ומשקיעים מכל העולם מביעים התעניינות ברכישה של נדל"ן ברחבי המדינה. בנוסף, סף הכניסה לרכישה של נדל"ן נמוך יותר מאשר בארץ, משום שמחירי הדירות עדיין שפויים יותר מאשר המחירים בארץ. כל זאת, ובתוספת העובדה שכל העת התשואה להשקעות במדינה ממשיכה להיות יציבה למרות מגפת הקורונה שלא פסחה כמובן גם עליה, גורמת להשקעה בנדל"ן בפורטוגל להיות כדאית במיוחד.

כיצד אוכל להשקיע בנדל"ן בפורטוגל?

אם גם אתם החלטתם שכדאי להשקיע על ידי רכישת נדל"ן בליסבון או בשאר חלקי פורטוגל, חשוב שתדעו שאתם לא חייבים לעשות את זה לבד. השקעה בנדל"ן בחוץ לארץ, מצריכה לא מעט ידע – היכן כדאי להשקיע, מתי כדאי להיכנס, מהם חוקי המס במדינה ועוד, ובמרבית המקרים המשקיע הממוצע לא מעוניין להיכנס עד כדי כך לרזולוציות קטנות. בדיוק בשביל זה ישנם חברות אשר עוסקות בליווי מקיף של המשקיע, כך שיוכל לבצע את העסקה בצורה המהירה, הקלה, והבטוחה ביותר. אנשי החברה מחזיקים בכל הידע הרלוונטי למשקיעים במדינה, ויוכלו להנחות וללוות אתכם בכל שלבי העסקה, בכדי שהיא תצא לפועל בצורה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​