כמה כסף צריך כדי להתחיל להשקיע בנדל"ן בפורטוגל?

כמה כסף צריך כדי להתחיל להשקיע בנדל"ן בפורטוגל?

Known,As,The,Venice,Of,Portugal,,Aveiro,Is,Surrounded,By

בשנים האחרונות הפכה פורטוגל ליעד מועדף בקרב משקיעי נדל"ן מהארץ כמו גם מהעולם, וזאת בשל הפוטנציאל הגלום בהשקעה במדינה שמעודדת משקיעים זרים להיכנס לתוך זירה שבמדינות אחרות בעולם (ובייחוד בישראל) הפכו ללא משתלמות. למעשה, פורטוגל היא מדינה שידועה במדיניות מיסוי מקלה לצד ביקוש הולך וגובר למגורים, ועל כן ניתן בהחלט לומר כי במידה ואתם מתכננים להשקיע את הכסף שלכם בשוק הנדל"ן, פורטוגל היא היעד בעבורכם – לא מעט בזכות רף הכניסה הנמוך.

רף כניסה נמוך לטובת השקעת נדל"ן מוצלחת

כאשר בוחנים אפשרות להשקעה בפורטוגל, שתי האופציות המרכזיות הן עיר הבירה ליסבון וכן העיר פורטו שנחשבת לאחת הערים היפות באירופה. בשביל להשקיע בנכס למגורים בליסבון נדרש סכום של בין 100,000-350,000 יורו, כאשר גובה התשואה כתוצאה מרכישה של נכס נע בין 6%-8%, תלוי במיקום ובמצב הנכס. במידה ואתם משקיעים דווקא בנכס בעיר פורטו, המחיר נמוך עוד יותר ונאמד בממוצע של 70,000-150,000 יורו בלבד. מדובר בסכומים נמוכים בעשרות אחוזים מאשר במדינות אחרות באירופה, ועל כן פורטוגל היא יעד מוביל ובעל חשיבות גבוהה בעבור משקיעים ישראלים שרוצים להשקיע את הכספים הנזילים ולקבל תשואה קבועה ויציבה, למשך שנים רבות. בעקבות גל עליות המחירים וכן הביקוש הגבוה למגורים, פורטוגל היא יעד מועדף להשקעות נדל"ן מצד זרים וישראלים.

השקעת נדל"ן – מה חשוב לדעת רגע לפני?

אחד מהיתרונות הבולטים של השקעת נדל"ן בפורטוגל נובעת מתוך היכולת להשקיע סכום נמוך יחסית, החל מ 100 אלף שקל ועד לחצי מיליון ₪, תלוי בסוג הנכס הנבחר. יתרון בולט נוסף מבחינת המימון נובע מהיכולת לקבל מימון בנקאי מלא, כאשר תושבי פורטוגל זכאים לקבל מימון שיכול להגיע גם ל 80% מערך הנכס. שימו לב כי כל החלטה לגבי השקעה מעבר לים ובפרט בפורטוגל חייבת להתבצע בליווי מקצועי מצד חברה המתמחה בתחום, וזאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להשקעה מוצלחת שתניב תשואות נאות לצד יכולת להרחיב את תמהיל ההשקעה לנכסים נוספים במדינה מתפתחת ומתקדמת כמו פורטוגל.

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​