אילו סוגי הנדל"ן המומלצים ביותר להשקעה עבור ישראלים בפורטוגל

אילו סוגי הנדל"ן המומלצים ביותר להשקעה עבור ישראלים בפורטוגל

View,Of,Traditional,Buildings,In,The,Old,Mouraria,Neighborhood,,In

מדובר על שאלה טריקית משום שאנחנו צריכים לדבר על כמה דברים. בראש ובראשונה מדובר על מה שהוא אינדיווידואלי בסופו של דבר. השאלה היא מה מחפשים. האם אתם מעוניינים לרכוש שטח ולבנות אליו בניין דירות? האם אתם מחפשים לוקיישן קרוב לאיזורי תיירות? כלומר, יש כאן כל כך הרבה אלטרנטיבות ולכן הניסיון להסתכל על פורטוגל כמו על מקשה אחת הוא בבסיס שלו רעיון מורכב שאנחנו צריכים להבין איך אנחנו מתייחסים אליו בצורה נכונה וטובה יותר. אבל מה שכן, אנחנו בהחלט יכולים לתת כמה טיפים ספציפיים שיתנו אולי מענה בהיבט הזה.

בנייני דירות זו תמיד אופציה להרוויח יותר

מדובר, מבטע הדברים, על נתיב ההשקעה היקר יותר שכן בניינים הם לעולם יקרים יותר מבתים פרטיים. אבל מדובר על מה שהרבה פעמים, במידה והוא נמצא בלוקיישן מעולה, יכול להניב לנו יותר תשואה כי הוא רלוונטי עבור שורה של דיירים. למה אנחנו אומרים את זה כאן? כי כאמור, בפורטוגל, המחירים עדיין מספיק נמוכים כדי שזו תהיה אלטרנטיבה. אמנם אנחנו לא היינו מציעים את האפשרות הזו לכל אחד ותמיד צריך להבין כמה כסף יש לכם באמת לשים על הפרויקט הזה, אבל מדובר על אופציה שתמיד טוב לבחון אותה .

יעדי תיירות

לעולם, מה שקרוב לחוף הוא יותר משתלם פשוט כי אנשים מוכנים לשלם הרבה עבור חופשה. היינו כמובן ממליצים תמיד לרכוש נכס שהוא שוכן קרוב לתחבורה ציבורית ולמה שיכול להביא את הנופשים עד אליכם, אבל באמת מדובר על אלטרנטיבה שלא היינו פוסלים על הסף בשום מקרה. יעדי תיירות הם גם הזדמנות בגלל שהם לא בהיכרח פונים רק לתושבים מקומיים והם הדרך שלכם לרכוש נכס במחיר נוח יחסית ולשלם עליו בכסף אותו יביאו אזרחים של מדינות אחרות, מבוססות יותר.

בכל מקרה צריך לבחון כל מקרה לגופו

בחירה נכונה היא בחירה שבוחנת כל מקרה לגופו ונותנת לו מענה נקודתי. שכן הרבה פעמים מדובר על מה שצריך להבין אותו לעומק לפני שמתחילים להשקיע בו.

 

 

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​