איך משקיעים ישראלים יכולים לקנות נדלן בפורטוגל ומי מנהל את הנכס

איך משקיעים ישראלים יכולים לקנות נדלן בפורטוגל ומי מנהל את הנכס

Summer,Landscape,With,White,Holiday,Villa,And,Lawn,On,Sunrise(algarve,

משקיעים ישראלים יכולים היום לקנות נדלן בפורטוגל באמת בקלות רבה יחסית. אנחנו חיים בעידן גלובאלי בו אנחנו בסך הכל צריכים מחשב כדי לקיים שורה של יחסים כלכליים עם מדינות אחרות. בייחוד לאור מגיפת הקורונה, ההזדמנות להשקיע מעבר לים הפכה פשוט הרבה יותר נגישה. הרי בכל העולם הרגישו את השינוי שהביא פשוט רבים מכל העולם למצוא שורה של פתרונות אלטרנטיביים למה שעד לא מזמן היה אפשר לעשות רק תוך כדי הגעה פיזית למקום.

האתגר הוא הבנת השפה

יכול להיות שאתם אנשי עסקים מנוסים, אולי אתם אפילו בעלי דרכון פורטוגלי, מה שנכון לקבוצה גדולה מאוד של ישראלים נכון לכתיבת שורות אלו. אבל עדיין סביר להניח שתיתקלו בשורה של אתגרים כאשר אתם מעוניינים לרכוש נכס בפורטוגל. האתגר המשמעותי ביותר הוא הבנת השפה. למעשה, אתם מוגבלים לדוברי אנגלית בלבד מה שמעלה את השאלה, האם אתם יכולים להשכיר את הנכס או למכור אותו למי שלא מדבר אנגלית. באופן כזה אתם מצמצמים משמעותית את ההזדמנויות שלכם בשטח. בדיוק בגלל זה חשוב להיעזר באנשי מקצוע מעולים שיודעים לעשות את זה בדיוק. מכירים את המדינה, דוברים את השפה ויכולים לתת לכם שירות מלא תוך כדי שיווק לאנשי המקום בצורה הטובה ביותר.

נכס צריך לתחזק וגם בשביל זה יש לנו פיתרון

יכול להיות שכבר רכשתם נכס ובאמת, בדירה אותה רכשתם עתידים להיכנס שוכרים. אלא שאותם שוכרים לעיתים צריכים תיקונים שונים, לפעמים לא מסתדרים עם איזה תשלום לעירייה, את כל אלו אתם צריכים לדעת איך לספק מהצד השני של העולם. אבל האמת היא שזו לא בעיה. בגלל שאנחנו מדברים על מה שהוא השקעה משתלמת, עם תשואה טובה, בתוספת תשלום תוכלו לקבל שירות מלא של מי שינהל עבורכם את העסק מאלף ועד תו וכמובן יתן לכם את החלק הארי של הרווחים.

נשמח לענות על כל שאלה בנושא ולעזור לכם להתנהל נכון. מוזמנים לפנות אלינו ולקבל בהרחבה מגוון הזדמנויות להשקעה בטוחה בפורטוגל.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​