איך לבחור חברת ניהול לנכס נדל"ן בפורטוגל?

איך לבחור חברת ניהול לנכס נדל"ן בפורטוגל?

Porto,,Portugal,,February,27,,2019:,View,Of,The,Traditional,City

ישנם לא מעט אפשרויות השקעה שיכולות להיות משתלמות להשקעה לאנשים שחסכו כסף ורוצים להרוויח ממנו תשואות יפות. אמנם, כאשר מדובר על אנשים שרוצים להשקיע במשהו ממשי ובטוח כמו נדל"ן, הם מגלים שסף הכניסה לרכישת נדל"ן בישראל גבוה מאוד ולא מאפשר למשקיעים שחסכו סכומי כסף לא גבוהים לרכוש נכס נדל"ן משתלם. כאן נכנסת לתמונה האפשרות של השקעה בנדל"ן ברחבי העולם. ישנם לא מעט מדינות שבדומה לישראל מחירי הדירות והנדל"ן נמצאים כל העת במגמת עלייה מתמדת, ומאפשרים הזדמנויות השקעה מניבות ומשתלמות ביותר. אחת המדינות שהופכת עם הזמן להיות פופולרית מאוד להשקעה בקרב המשקיעים הישראלים היא פורטוגל. פורטוגל היא מדינה שמלבד דרכון מוצלח ומבוקש יש לה עוד לא מעט דברים להציע ונחשבת לאטרקטיבית במיוחד להשקעה.

מה צריך לדעת בשביל להשקיע בנכסי נדל"ן ברחבי פורטוגל?

פורטוגל היא אמנם אחת ממדינות אירופה, אבל נחשבת רחוקה יחסית מישראל והשקעה בה מצריכה ידע והבנה בשביל לאתר את נכס הנדל"ן המתאים והמשתלם ביותר להשקעה עבור כל משקיע. במידה ואתם מכירים היטב את פורטוגל ואת חוקי המדינה תוכלו ללכת על השקעה בנדל"ן במדינה מבלי שתצטרכו לקבל עזרה. אך אם אתם לא מכירים היטב את האזורים השונים במדינה ואת החוקים השונים אשר רלוונטיים עבור משקיעים זרים, כדאי שתפנו אל חברה או איש מקצוע מתחום הנדל"ן, אשר מתעסקים בעזרה למשקיעים בהשקעות נדל"ן בחו"ל, ומתמחים גם בסיוע לרכישת נכסי נדל"ן בפורטוגל.

האם השקעות נדל"ן בפורטוגל משתלמות יותר מאשר במדינות אחרות?

ישנם מדינות רבות בהם תוכלו למצוא אפשרויות נדל"ן משתלמות ואטרקטיביות. אמנם, אם אתם רוצים להשקיע במדינה בעלת כלכלה יציבה וחזקה אשר מחירי הנדל"ן בה נמצאים כל העת בעלייה, כדאי מאוד לבדוק דווקא את אפשרות ההשקעה בפורטוגל. השקעה במדינה מתאימה גם עבור משקיעים בעלי סכום כסף גבוה שיכולו להשקיע בבירה ליסבון שם מחירי הדירות גבוהים יחסית אך עדיין נמצאים בתנופת עליה, ומתאימה גם עבור משקיעים בעלי סכומי כסף נמוכים יותר שיוכלו ליהנות מהשקעה בעירות ברחבי המדינה בסכומי כסף נמוכים שלא היו יכולים להשקיע איתם בנדל"ן במקומות אחרים.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​